Schowek
0

Firm w schowku: 0

Dodaj firmy, by wysłać do nich zapytanie ofertowe


 
Filtruj wyniki
 
Szukaj wg regionów
 
 
Subskrybuj kanał RSSSłowa kluczowe
 
 
Szukaj ofert nieruchomości w:
Domiporta.pl
 
Wybierz ofertę
Złóż zapytanie ofertowe
 
 
 

O firmie:

liczba sal:

2

powierzchnia:

172 m2

max osób łącznie:

120

max osób w największej sali:

120

powierzchnia wystawiennicza:

0

Działalność:

  • konferencyjno - szkoleniowa
  • hotelowa
  • gastronomiczna
  • wypoczynek i rekreacja
  • zdrowie i uroda
  • odnowa biologiczna

Opis firmy:

Wyjątkowe miejsce i niepowtarzalny nastrój
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Złoty Sen” to wyjątkowy i uroczy zakątek na Dolnym Śląsku, położony wśród karkonoskich lasów, z dala od gwaru i tempa codziennego życia. Malownicze położenie ośrodka sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi, jak i słodkiemu lenistwu w ciszy i spokoju. Liczne szlaki piesze i rowerowe umożliwiają bliski kontakt z naturą. Dużą popularnością wśród Gości ośrodka cieszą się organizowane przez nas wycieczki do Pragi, Drezna lub Szwajcarii Saksońskiej. Bliskie sąsiedztwo Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój sprawia, że w krótkiej chwili można znaleźć się na karkonoskich szlakach i narciarskich stokach. Znamienitą atrakcję stanowi, znajdujący się w pobliskim sąsiedztwie, zamek Czocha.
Ośrodek za do dyspozycji 100 miejsc noclegowych o wysokim standardzie: pokoje dwuosobowe oraz domki czteroosobowe. Pokoje gościnne wyposażone są w łazienkę, radio, TV, telefon, lodówkę i czajnik bezprzewodowy. Na naszych gości czekają całoroczne domki letniskowe.
Ośrodek „Złoty Sen” jest doskonałym miejscem na organizację szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych dla małych i dużych grup. Sala konferencyjno-szkoleniowa wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audio-wizualny, nagłaśniający oraz zintegrowany system sterowania wszystkimi mediami, ekranem oraz oświetleniem. Infrastruktura obiektu pozwala projektować spotkania rozszerzone o imprezy lub prezentacje towarzyszące. Bezpośrednie sąsiedztwo pomieszczeń rekreacyjnych-kręgielni, bilardu oraz baru pomoże uczestnikom konferencji znaleźć chwilę wytchnienia.
„Złoty Sen” to również doskonałe miejsce na organizację przyjęć, wesel oraz niepowtarzalnych w swym klimacie biesiad. Uroczyste spotkania odbywają się w stylowych, odpowiednio zaaranżowanych wnętrzach, przy specjalnie dobranej muzyce.
Niezależnie od pogody i pory roku Goście mogą korzystać z bogatej oferty aktywnego wypoczynku i relaksu. Do dyspozycji są: sala fitness, Centrum Odnowy Biologicznej, bilard, kręgielnia, rowery i sprzęt wodny.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertę BIO-ODNOWY

Leśna - ośrodki szkoleniowe:

Zobacz również:

Lista ośrodków - miasto Leśna

Lista ośrodków - województwo dolnośląskie


Sale:

Dostępne sale: (2) w ustawieniu teatralnym w ustawieniu konferencyjnym w ustawieniu 'w podkowę' w ustawieniu bankietowym powierzchnia
Sala Konferencyjna miejsc 120 36 45 70 pow. 126 m2 cena: ? PLN netto / 8h
Gabinet konferencyjny 0 0 0 24 36 m2 ? PLN netto / 8h